rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kambarbay

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 331

RašytiTemos pavadinimas: Kambarbay   Št. 12 22, 2012 4:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

KAMBARBAY
1219 Kuvvatli [x] 2938 Sonata

Žirgo lytis: lic. eržilas ;
Žirgo veislė: achaltekas ;
Žirgo ūgis: 160 cm ;
Žirgo amžius: 6 metai ;
Žirgo atsivedimo metai: 2006 ;
Žirgo paskirtis: trikovė.

Žirgas pas mane nuo 2012/12/22.

Jau nuo pat savo jojimo pradžios svajojau apie kokios nors retos veislės žirgą. Mane žavėdavo arabai, achaltekai ir visąlaik svajodavau, kad kadanors pas mane arklidėse stovės vienas iš jų. Galiu pasakyti tik viena - mano svajonei buvo lemta išsipildyti. Nors Kambarbay dar visai jaunutis, tik šešerių metų, tačiau jis jau skleidžia savo sparnus ir skina pergales įvairiuose turnyruose. Tikiu, jog auksaspalviui eržilui atvažiavus pas mane, rezultatai ne pablogės - priešingai, pagerės. Neabejoju, jog vos tik susijosime ir susidraugausime, teks išlysti į varžybinę aikštelę.

Our Perlino Akhal Teke Stallion Kambarbay possesses all of the desirable characteristics of the modern event horse. In addition he has a beautiful head, well defined limbs, a well proportioned length of body and neck along with the metallic golden sheen to his coat for which the breed are also renown. The Akhal Teke as a breed are infamous for their great stamina, intellegence, speed, agility and bravery, the characteristics very much sought after for the eventing, endurance and all round sport horse. Kambarbay is a stallion with nobility and refinement an elegant high blood stallion with the ability as a Perlino to pass on his dilute colouring 100% of the time. Kambarbay has inherited his sire Kuuvalti's quality paces. His trot is ground covering and elastic with a spring to his step and suppleness through his whole body. He has good shoulder reach and quick powerful active hock. His canter is light footed with good uphill self carriage and his walk is long and reaching as can be seen in the video footage. His jump is elastic with good scope and he is very sure footed over cross country terrain.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarbay   Št. 12 22, 2012 4:28 pm

Atkeliauju su labai menkai tepažįstamu eržilu į savas arklides. Visi žirgai iškiša galvas, pradeda žvengti ir prunkšti.
- Na ką, dar vienas eržilas.. Matyt nelemta man su kumelėm draugaut. dance
Įvedu Kambarbay į jo gardą, nusegu leicą, persimetu ją per petį ir atsegu transportinio popono sagtis, nuimu jį. Padedu šalia gardo, nusegu apsaugas, nuvynioju bintus, nuimu kaliošus. Užmetu žirgui ant nugaros arklidžių gūnią, susegu diržus ir davusi obuoliuką, atsisveikinu.
- Ilsėkis, gražuoli. Ryt aplankysiu vėl tave, gal kur nors išeisim prasijudint. Čiau! liudi
Į glėbį pasiėmusi visą transportinį inventorių, išeinu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarbay   Antr. 12 25, 2012 12:37 pm

Aplankiusi Solitour, atkeliauju pas šį gražuolį. Šis atsipalaidavęs guli išsidrėbęs garde, net man atidarius duris nesiteikia pajudėt.
- Tu tai matos, kad chill'ini. :D Malačius, taip ir reikia. Kalėdos gi. yeah
Nors nepažįstu žirgo ir nežinau, ką jis gali padaryti, atsisėdu šalia jo atsirėmus į sieną, ištiesiu kojas ir pradedu glostyt kaklą. Auksiukas padeda galvą man ant kelių.
- Eeet, fainuolis tu. 69646
Prasnūduriuojam taip gal gerą pusvalandį, tuomet kažkas iš arklių pradeda daužyti duris koja ir man tenka atsikelti. Pasirodo, kad tai buvo Don Juan. "Kaip netikėta.." - šypteliu ir užrėkiu. Visi žirgai iškart nuščiūva, Donžis prunkšteli ir pradeda vaikščiot ratais savo garde. Kai grįžtu pas Kambį, šis jau būna atsistojęs. Nuimu poponą ir šiektiek pravalau jo kailį. Kadangi gardas švarus, tai nieko nedarau jame. Uždedu Kambiui naują poponą, šiektiek plonesnį ir įdedu į lovį skanėstus. Eržilas iškart puola prie jų, o aš uždarau duris ir atsisveikinu:
- Čiau, mieliake. Susimatysim. 731711
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarbay   

Atgal į viršų Go down

Kambarbay
Atgal į viršų 
Puslapis 11