rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Ganyklos

Go down 
AutoriusPranešimas
Miglemi

Pranešimų skaičius : 566

RašytiTemos pavadinimas: Ganyklos   Sk. 09 09, 2012 9:51 am

Atokiau nuo karališkųjų arklidžių yra įrengtos paparastutės ganyklėlės kuriose žirgai gali būti palikti ilgam laikui. Čia visada vaikšto prižiūrėtojas ir tikrina, ar nieko nenutiko. Kairėje kumelių ganykla,o dešinėje kastratų bei eržilų.

Lankytojas

Pranešimų skaičius : 266

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ganyklos   Št. 10 06, 2012 2:41 pm

Kadangi žolė jau ima prastėti, atsivedu Adelaide į levadą/ganyklą. Kumelė apsižvalgo ir įsitempusi seka paskui mane. Pravėrus medinius vartelius paleidžiu ją bėgti, o ši nedrasiai įžengia ir eina tolyn uosdama orą. Palaukus dešimt minučių, kad įsitikinčiau, jog ji nepražus, palieku ją lauke.
Po trijų valandų grįžtu temstant jos pasiimti. Ši jau išsidūkus atbėga pas mane ir sušnarpščia.
-Kaip tu, katyte mano? :) - Prisegu kumelę štrichu ir išsivedu namo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ganyklos   Kv. 12 13, 2012 8:50 pm

Ateinam su Belstaffu į ganyklas. Šis gražiai, tvarkingai eina šalia manęs karts nuo karto pasilenkdamas pauostyti sniego. Atidarau vartelius ir įsivedu savo draugytį. Atsegu virvę ir paplekšnoju per kaklą. Belis nubėga ir griūna voliotis radęs smėlio. Pasižiūriu kaip šis išsidirbinėja ir išeinu.

ŽIRGAS GANYKLOSE IKI 12.15

Ateinu pasiimti savo bėriuko. Žirgas pabrukęs uodegą greit atbėga pas mane. Paplekšnoju jam per kaklą ir pagiriu. Prisegu virvę, paduodu morką ir išsivedu link arklidės.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ganyklos   Sk. 12 30, 2012 8:08 pm

Iki ganyklų atpėdinam ir mes su Rabbit. Mažučiui reik jau prasibėgt laisvėj. Atidarau vartelius ir įsivedu jį vidun. Nusegu virvę ir paplekšnojus per kaklą šis nubėga. Pasižiūriu kaip dūksta ir išeinu link arklidžių.

PO KELIŲ VALANDŲ

Ateinu pasiimti žirgo. Rabbit pašaukus šis atbėga, įžengiu į vidų. Pagiriu ir prisegu virvę. Eržiliukas prunkšteli, aš timteliu virvę ir išsivedu link arklidžių.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ganyklos   

Atgal į viršų Go down

Ganyklos
Atgal į viršų 
Puslapis 11