rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Dream Catcher

Go down 
AutoriusPranešimas
Miniracing.
Veterinarė.

Pranešimų skaičius : 613

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Sk. 07 29, 2012 8:50 pm

Spoiler:

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Sk. 08 05, 2012 10:53 am

Ateinu pas Dreamuką.
- Sveikas bėri. :)
Paglostau eržilą. Uždėjusi kantariuką išsivedu iš gardo ir pagriebusi kelis šepečius, iššukuoju eržilo kūniuką, tada karčius ir galiausiai iškrapštau kanopas. Baigusi paploju bičiukui per petį ir paduodu morkytę. Uždėjusi apsaugas ant priekinių kojų nurišu bėrį.
-Keliaujam. :)

Grįžtam vakare. Įvedu bėriuką į gardą, nuimu apsaugas ir kantarą, sukabinu viską prie gardo ir paglostau gražuolį, paduodu morką, atsisveikinusi su bėriuku, išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Tr. 08 29, 2012 12:16 pm

Nešina kordu, pagaliau ateinu ir prie Dream gardo.
- Sveikas, bėri. :)
Paglostau eržilą ir paduodu obuoliuką, žinoma mano rankoje jo nebelieka per kelias akimirkas. Įėjusi į gardą apsikabinu bėrį per kaklą. Paėmusi kelis šepečius perbraukiu jo kailiuką, iškrapštau kanopas, baigusi, nukabinu nuo gardo durų kantarą ir porą bintų, užbintuoju priekines kojas, uždedu kantarą ir prisegu kordą, paglosčiusi eržilą, išvedu į lauką.

Grįžtam namo, sustojam prie pravirų gardo durų. Numetusi kordą ant žemės atsitūpiu ir nubintuoju kojas, tada paduodu obuolį ištrauktą iš kišenės, sušėrusi jį bėriui, nusegu kordą ir įvedu Catcher į gardą, nuimu kantariuką ir paglostau.
- Na ką, mažyti, iki kito karto. :*
Atsisveikinu su bėriu ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Pranešimų skaičius : 566

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Kv. 10 04, 2012 5:46 pm

Kadangi visi Miniracing žirgai mane kažkodėl labai traukia, ne išimtis ir Dream Catcher. Ateinu iki šio žirgelio. Įžengiu į gardą kur Catcheris ramiai ėda šienainį.
- Bonjour gražuoli. - pasisveikinu
Žirgas gūgteli ir apžiūrėjęs mane prieina. Apuosto, timteli už striukės taip parodydamas, kad laukia duoklės. Paduodu jam skanukų ir paglostau kaklą. Nelabai bėrukas ir duodasi. Padarau kitaip, pasiimu šepetį ir viena ranka glostydama, o kita šukuodama sutvarkau žirgiuko kailiuką. Dream man visada atrodė labai gracingas ir elegantiškas žirgas. Ir aš neklydau, jis toks ir yra. Žinoma aš jį esu mačiusi, bet iš taip arti dar kiek pamenu neteko. Pasidžiaugiu galimybę pažinti bėrį ir subėrusi vaišes į ėdžias išeinu link kitų šiandienos žirgų.
- Iki bėruk. dance

Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Kv. 10 04, 2012 8:15 pm

Kai netikėtai supratau, jog mano gyvenime be proto trūksta laiko, o širdelė vis tiek veržiasi ten, kur jis laukia manęs, atradusi paskutinę savo dienos minutę, visiškai nusikalusi po darbo, vistiek bėgte atbėgau pas Dream ir padavusi jam morką tiesiog puoliau bėriui ant kaklo. Šis su didžiuliu džiaugsmu vėl pamatęs mane taip pat prispaudė savo didelę galvą man prie nugaros.
- Sveikas, mažyli mano!
Negalėjau patikėti, jog dabar laikau bėri prispaudusi prie savo širdies ir vėl liečiu jį...
- Taip gera Tave turėti šalia, taip be proto gera...
Bet kaip visada, mano laikas nenumaldomai bėga, ilgai pasidžiaugti nespėju, tenka greitai suktis, tad staigiai susikrovusi šmutkes sau ant nugaros liūdnai užveriu bėriaus gardą ir išskubu toliau.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Sk. 10 07, 2012 8:58 am

Pagaliau jau ir su inventoriumi ateinu pas Dreamerį.
- Sveikas, bėruti. 69646
Paglostau eržilą ir paduodu skanėstą, šis ilgai nelaukęs patvarko jį ir savo blizgančiom akytėm maldauja dar.
- Nea, šį kart užteks. 833459
Pasiėmusi kelis šepečius įpuolu į žirgo gardą ir pradedu valytis bėrį, greitai perbraukiu, iššukuoju uodegą su karčiais, nuvalau snukutį ir iškrapštau kanopas. Baigusi susimetu visus šepečius atgal į dėžę, o gražuoliui paduodu obuolį. Uždedu ant priekinių kojų apsaugas, užmetu kantariuką ir prisegu kordą.
- Lekiam, kukuliauskai. 248344
Išsivedu gražuolį laukan.

Grįžtam namučio. Sustojam ties bėrio gardu. Kadangi lauke jau vėsoka, o iš burnos net garas eina, tad šlapią žirgo kūną ištrinu su šienu ir užmetu gūnią.
- Geriau pasisaugot, nei paskui kentėt. liudi
Nuimu apsaugas ir apčiupinėju kojas, atrodo visos vėsios, bet dėl visa ko ištrinu priekines ir galines kojas šaldančiu tepalu. Nuimu žirgui kantarą ir pakabinu prie gardo. Paduodu gražuoliui morkytę ir atidariusi gardo duris įleidžiu eržilą vidun.
- Na gražuoli, iki. 355586
Atsisveikinu su bėriu, uždarau gardo duris, susirenku inventorių ir išeinu į balninę.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pir. 11 12, 2012 9:04 pm

Vėsų pirmadienio vakarą, nors čia pat jau vidurnaktis, aš ateinu pas Dreamerį. Vaikis kaip visada pasitinka mane žvalus ir linksmas, tad aš nieko nelaukusi įpuolu pas jį į gardą, paduodu morką ir tuoj pat uždėjusi kantarą išsivedu į arklidę, nes ten geresnis apšvietimas. Pasiėmusi keleta šepečių greitais mostais nubraukiu eržilo kailį ir iškrapštau kanopas, tada užbintuoju visas keturias eržilo kojas, uždedu šiltesnę gūnią ir paduodu obuoliuką.
- Nagi, lekiam, bėri lauk. :)
Paglostau Catcher ir išsivedu laukan.

Ankstyvą rytą, prieš pat darbą atlekiu pas eržilą, nors jaučiuosi dar visiškai mieganti, pasirūpinu juo ir parvedu namo. Įvedusi į gardą vos spėju nuimu kantarą ir šis iškart puola prie savo pusryčių. Nubintuoju jam kojas, nuimu gūnią ir atsisveikinimui pasglostau bėrį.
- Na šiandien dar turėtumėm susitikt. Iki. s

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pir. 12 17, 2012 10:26 am

Taigi nors ir visiškai neturėdama laiko, bet paskubomis atlekiu, pas savo seniai matytą, bet mylimiausią bėriuką.
- Sveikas, mažyli! Kaip gyveni?
Žinoma pirmiausia ką padarau, tai paduodu bėriui skanėstą ir apsivinioju apie jo kaklą. Bėris draugiškai sugugena.
- Nepyk, mažiau, bet šiandien ilgai pabūti negaliu, bet neužilgo vėl Tave aplankysiu!
Atsisveikinusi su Dream jau laiminga, jog pagaliau ir vėl pamačiau savo meilę, išskubu toliau.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pir. 12 17, 2012 8:03 pm

Veterinarės apsilankymas:

:: Žirgas puikios būklės.

2012 12 17 sukergė kumelę Evli Nandele.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pir. 12 17, 2012 8:40 pm

Šiandien pas Dream garde tenka apsilankyti ne kartą. Bet šis - paskutinis. Laiminga ir besididžiuojanti savo eržilu, ateinu pas gražuolį.
- Sveikas, bėri!
Su keliom saujom morku žengu į eržilo gardą ir viską suberiu jam į ėdžias. Eržilas žinoma kuo greičiau puola prie jų ir pradeda šlamšti.
Gerą pusvalandį prasedėjau per bėrį garde.
- Kaip manai, Dream, ar mums pavyks ateinantį sezona praleisti drauge ir vėl sugrįžti į varžybinę aikštę? Ar reiktų pailsėti vasarėlę?... :?
Kasydama ėdančio bėrio paausį šnibždu jam gražiausius žodžius, kol galiausiai susivokiu, jog šiandienos darbai dar nebaigti.
- Na ką, mažiau, man teks palikti Tave..
Patikrinu gūnią, kad būtų tvarkingai uždėta ir galiausiai paduodu dar vieną skanėstą. Atsisveikinusi su Catcher išeinu iš gardo.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pir. 12 24, 2012 12:37 pm

Taigi, pagaliau su vaišėmis ateinu ir pas būsimą tetuką.
- Sveiks, bėri. liudi
Paglostau eržilą ir paduodu viską kas buvo maiše, Dream aišku neatsisako šio malonumo ir pradeda šlamšti viską. Įėjusi gilyn į gardą, nuimu gūnią nuo bėrio nugaros ir pakabinu prie gardo durų, pasiėmusi kelis šepečius išvalau žirgo kūniuką ir iškrapštau kanopas bei iššukuoju uodegą, karčių netenką, vis tik ežys, labai geras dalykas!
- Na, seniau, spėju šiandien dar Tu pasilepink namais, aš pati labai jau tyngiu dirbti šiandien!
Bėris su suprunkščia ir pakėlęs visą murziną savo snukį nusivalo viską į mano striukę.
- Tu toks nuostabus!!!
Paglostau eržilą ir uždedu atgal jo gūnią, susirinkusi visas šmutke išeinu iš bėrio gardo ir palieku jį linksmai švęst Kalėdų.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Pen. 01 04, 2013 9:33 pm

Persirengusi jau bėgte nebėgu į balninę, juk žinau kokia šiandien diena! Pagaliau praėjo tas laikas, kai Dream tinginiauja ir mes grįžtam kartu su juo į sportą! Negalėjau patikėti, jog ta diena tikrai išaušo. Nors balnas ir sunkus, bet iki Dream gardo aš parsiradau labai greitai, įpuolusi į gardą, net išgąsdinau žirgą.
- Labas, bėrasis!!! liudi
Iškart paberiu jam saują kūčiukų ir nutraukusi gūnią žemyn puolu valytis eržilą. Stengiuosi kuo greičiau ir kuo švariau viską padaryti, žinau kad dar laukia nemažai darbo. Nušveičiu visą kūniuką, sutvarkau kanopas ir ant galo pasilieku uodegą su kanopomis. Užmetu iškart apsaugas ir pradedu dėt balną su kamanom. Viską užbaigusi užmetu gūnią eržilui ant nugaros.
- Na, mažasis, šiandien vis tiek daug nedirbsim, bet tikiuosi, kad nenuvilsi manęs! 377718
Paduodu Catcheriui dar vieną kūčiuką ir mes jau bėgte išlekiam į maniežą.

Grįžtam abu permirkę. Vis tik nesitikėjau, jog ir man gali būti sunku užsėsti ant žirgo po ilgo nejojimo. Sustojam ties žirgo gardu ir aš nieko nelaukusi iškart nubalnoju eržilą, nuimu kamanas, apsaugas ir uždedu šiltą bei sausą gardinę gūnę ant bėrio nugaros. Paduodu dar keletą kūčiukų ir jai įvilioju žirgą į gardą, kadangi vienintelis Sir'as stovi nosį iškišęs ir pats prašosi jų, negaliu nepagailėt žirgo, tad paduodu ir jam keletą. Baigusi šiandieninį užsibrėžtą darbą visiškai atsipučiu ir jau laiminga, neskubėdama atsisveikinu su bėriu, susirenku daiktus ir išeinu balninės link.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   Sk. 01 06, 2013 10:49 am

Paskutinis žirgas šiose arklidėse, kurį privalau aplankyti, yra Dream. Žinoma pas jį einu su glėbiu skanėstų ir belenkokia šypsena. Ir kai pagaliau priartėju jo gardą, žirgas iškart prišoka pasisveikinti.
- Sveikas, bėri! dance
Paglostau jo nosiuką ir iškart paduodu kūčiukų saują. Šis keistai juos apuosto, bet suėda ir tikrai neatsisakytų dar.
- Pala. cry
Įeinu į gardą, nutraukiu nuo žirgo nugaros gūnią ir pasiėmusi į rankas keletą šepečių greit perbėgu jo kūniuką. Kai šis jau spindi, tada iškrapštau kanopas ir iššukuoju karčius su uodega. Nubraukiu snukutį ir baigusi dar pažeriu žirgui kūčiukų. Kol šis triauškia, aš susimetu šepečius atgal į dėžę, uždedu Catcheriui apsaugas, poponą ir kantariuką, prie jo prisegu kordą ir paglosčiusi žirgą trukteliu.
- Keliaujam pasilakstyti. 44882
Kartu iškaukšim maniežo link.

Grįžtam namučio jau po prakaitu. Sustojam prie eržilo gardo. Nutraukiu permirkusį net ir poponą. Nuimu apsaugas ir įvedu į gardą numaukšlinu žirgui kantarą. Paduodu dar kelis kūčiukus ir tada uždedu gardinę gūnią.
- Na, gerutis berniukas, greit vėl atlėksiu. 69646
Atsisveikinu su bėriu, susirenku visus savo daiktus ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dream Catcher   

Atgal į viršų Go down

Dream Catcher
Atgal į viršų 
Puslapis 11