rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Romanov II

Go down 
AutoriusPranešimas
Viltė.
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 266

RašytiTemos pavadinimas: Romanov II    Pir. 03 26, 2012 7:19 pm

(Heartbreaker x Narzisse)

Romanov II

• Žirgo veislė: KWPN
  • Žirgo lytis: Eržilas
  • Žirgo gimimo data:1998
  • Žirgo paskirtis: Konkūras
  • Žirgas priklauso nuo: 2011.01.14

Virtualūs žirgo laimėjimai:

IvykisDataPavadinimasSavininkasVietaŽirgynas
Paroda2012Arklidžių Karalius'12Viltė.1st.Satinas

Paskutinį kartą redagavo Viltė., Kv. 08 23, 2012 10:27 am. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Tr. 03 28, 2012 4:27 pm

Parsivedu savo ryžutį Romanov'ą į naujus namučius ir įvedusi gardan, nusegu virve nuo kantaro ir pridarau duris. Šis mėgina lipti sienom ir pasižiūrėt, kas už jų. Vaikšto ratais ir uostinėja garsiai birbdamas. :D Aš stoviu tarpdurį šypsodamasi ir stebėdama jį. Po kelių minučių, jam kiek aprimus irpradėjus kreipti dėmesį į šieną, įeinu gardan ir paglosčiusi jam kaklą, pavaišinu morka. palieku jį šiek tiek apsiprasti keliom valandom.
Po gerų dviejų valadų grįžtu prie jo gardo ir randu Romanov'ą ramiai tačiau gan budriai ėdant šieną. Šypteliu ir įžengiu gardan ir užsidedu apsaugas. Šis kiek žvilgteli, ką aš ten darau ir toliau nerūpestingai ėda. Baigusi dėti apsaugas, kantarą pakeičiu vaikymo kamanėlėm su aštuoniuke ir prisegusi žirgą korsu, išsivedu į maniežą.

Grįžtame po nepilnos valandos ir įvedusi Romanovą gardan, pirmoeilei nuimu kamanas ir leidžiu jam ėsti. Tada nuimu apsaugas. Nunešu daiktus į balninę ir grįžtu prie žirgo, kad su juo atsisveikinčiau.
-Na, lik sveikas mažiuk. 69646 Ryt gal susimatysim. -Pasiunčiu jam oro bučinuką ir nueinu arklide pas kitą žvėrį.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Tr. 04 04, 2012 6:28 pm

Ateinu pas savo aukselį Romanov ir įžengus į gardą, pakasau jo kaklą.
-Ahoy, berniuk. Kaip laikaisi? 248344
Eržilas atsisuka ir lyžteli man ranką. Nusišypsau ir netrukdydama jam ėsti, iįvalau kanopas, iššukuoju uodegą bei karčius. Pravalau dulkėtą kailį ir nueinu pasiimti apsaugų. Uždėjusi jas, nulekiu iki balninės pasiimti balno ir kamanų. Grįžusi, pasižiūriu į laikrodė.
-Velnias, jau turim paskubėt, o tia mūsų jau laukia.- Suburbu sau po nosim ir greitai pasibalnoju žirgą. Uždedu kamanas ir susiradusi šalmą su stekučiu, išsivedu Romanovą.

Grįžtame o geros valandėlės su Romanovu pavargę. Sustabdau žirgelį prie gardo ir nuimu balną. Pakabinu jį ant laikiklio ir grįžusi nuimu apsaugas. Pakabinusi jas su pobalniu ant gardo durų, įsivedu ryžiuką į gardą ir nuimu kamanas.
-Šaunuolis, puikiai padirbai šiandien. 833459 -Apsikabinu jo kaklą, girdama. Nusinešu inventorių į balninę ir grįžusi, pavaišinu savo mieliausiąjį meškutį obuoliuku.
-Skanaus, mažiuk.- Pakuždu duodama obuoliuką. Žirgas meiliai prrisiglaudžia ir lyžteli man rankas..- Gerai, aš ir tave myliu. Susitiksim rytoj. 69646
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Št. 04 07, 2012 3:21 pm

Ateinu pas savo gražuoliuką Romanov ir pasidėjusi inventorių, įeinu į gardą pas savo jau prie durų laukiantį pupcytį.
-Ahoy, big boy. :love:
Prabraukiu ranka jo nnuostabų kūnelį ir nusišypsau sau. Ryžas mane stebi ir nesupranta, kas čia vyksta. Pasiimu šepetį iš dėžės ir ššvalau vieną kūno pusę. Baigusi, pereinu ir išvalau kitą. Išsiimu iš dėžės kanop krapštuką ir išvalau kanopas.
-Nee, nelysk į kišenes.- Sudraudžiu žirgą lendant man į kišenes ir pasidėjusi krapštuką, pasiimu šukytes ir iššukuoju karčius ir uodegą. Pasiimu apsaugas ir uždedu jas. Užmetu ant nugarytės pobalnį ir želiuką, uždedu balną. veržteliu pavaržą ir pasikamanoju žirgą.
-Na, keliaujam.

Grįžtame po maždaug valandėlės ir sustabdau žirgą prie jo gardo. Šis nuleidžia galvą ir stebi mane. Nuimu balną ir pakabinu jį ant laikiklio. Pobalnį ir žele užmetu ant balno. Nuimu kamanas ir Romanov atsipalaiduoja, stebėdamas mane ir laukdamas, kada galės eiti į gardą. Nuimu jam apsaugas ir uždedu kantariuką. Prisegu virve ir išsivedu į ganyklas.
-Ot į gardą ir neisim. Eisi grynam ore dar su Chebra pabūt. ;)

Žirgas ganyklose iki Balandžio 8 dienos.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Tr. 04 11, 2012 1:27 pm

Ateinu pas savo ryžąjį pupculį Romanov, kuris po trumpų atostogėlių ganyklose, jau parvestas trečia diena stovi garde.
-Ahoy, -Pasisveikinu su juo ir pavaišinumorkyte. Šis suguguoja ir paima morką. Nusišypsau ir paglostau ko galvytę. - Šaunuolis vaikas.
Pasiimu iš dėžės kanopų krapštuką ir išvalau kanopas. Baigusi jas valyti, pasikeičiu krapštuką į minkštą šepetį ir išvalau juo dulkes. Iššukuoju karčius ir baigusi valytis žirgą, paglostau jo kaklą ir keliauju iki balninės pasiimti balno.
Grįžusi, randu ryžą stebint man ateinant ir pasikabinusi balną ant laikiklio, grįžtu gardan su apsaugėlėm ir uždedu jas. Užmetu pobalniuką žirgui ant nugariikės ir žele. Uždedu balną ir veržteliu pavaržą. Pasikamanoju ir pasiėmusi šalmą ir stekutį, išsivedu žirgą laukan.

Grįžtame po geros valandėlės ir sustabdžiusi žirgą prie gardo, nubalnoju. Balną nuėmus pakabinu ant laikiklio ir nuimu pobalnį su želiuku. Užmetu dekiuką ant garuojančios nugaros, kol ji nudžius. Nuimu apsaugas ir pakabinu jas ant gardo. Nuimu kamanas ir paraginu Romanov įeiti į gardą. Šis letai įpėdina į gardą ir imaėsti. Nunešu balną ir kamanas į balninę ir grįžusi, iškrapštau kanopas ir pavaišinu ryžą dar viena morkyte.
-Skanaus, nusipelnei, - pagiriu žirgą duodama jam morką ir glostydama jo kaklą. Palaukiu, kol žirgas sukramto morką ir paglosčiusi jam nosiuką, palieku ilsėtis.
-Pailsėk, mažuti. Iki. 248344
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Sk. 04 29, 2012 8:57 am

Stkeliauju pas savo senai matytą ryžulį Romanov ir įslinkus gardan, prilekiu pire jo ir jam nespėjus susigaudyt pakšteliu į nosiuką.
-Ahoy, big boy! liudi Oi, kaip pasiilgau :} - Neatsidžiaugiu žirgu jį glostinėdama i myluodama, o šis spindinčiom akim laižo mano rankas ir glaustosi. -Kaip, nori padirbėt šiandien?
Pasiimu skanėstą, pavaišinu juo savo pipcelį ir išsitraukusi iš dėžės šepetį, imu valytis žirgą. Išgramdau abi puses sulipusį kailį, stengiuosi kruopščiai išvalyti dulkes su minkštu šepečiu. Apvaliusi kūną palyginus neblogai, iškrapštau kanopas. Radus varllytėj puvinuką, greit jį supurškiu purškalu nuo puvimo. Iššukuoju apsivėlusius karčius ir uodegą. Baigusi valytis žirgą, uždedu jam apsaugas ir atsineštas iš balninės kamanas. Uždedu jas ir pasiėmusi skanėstą į kišenę, išsivedu žirgą laukan prasijot.

Po nepilnos valandos grįžtame nepavargę, o priešingai, prasiblaškę. Pagiriu žirgą stabdydama prie gardo ir nuėmusi apsaugas, įvedu gardan ir nuimu kamanas. Pakabinu apsaugas ant gardo durų ir nunešu kamanas iki balninės.
Grįžusi pavaišinu žirgą skanuku ir iškrapštau smėlį iš kanopų. Šomanovas atrodo paguvėjęs ir linksmas. Kadangi darbą darėm nedidelį, tad užmetu žirgui kantariuką ir prisegusi štrichu, išsivedu jį į levadą prie mūsų arklidžių.
-Na, mažiau, eik dar pažaist truputį. yeah - Pakalbinu žirgą nuvesdama levados link. Šis smagiai keliauja į lauką.
**
Po dviejų valandų iš levados žirgą parveda grūmė.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Tr. 05 16, 2012 4:06 pm

Ateinu pas liūdną, darbo per mažai gaunantį savo mylimiausiajį ryžą Romanov'ą. Šis mane pamatęs suguguoja ir kyšteli nosiuką.
-Sveikas, meile tu mano. Kaip laikaisi? 248344 - priglundu prie mane pasitikusio snukučio ir ryžius prisimerkia laižydamas mano ranką. Einam, greit pabendrausim ir pajudėsim. :) Pravalau kūną nuo dulkių ir iškrapštau kanopas. Iššukuoju karčius su uodega ir uždedu kantariuką. Prisegu virvėmis iš abiejų pusių ir surišu jų galus, taip gaudama primityvų pavadį. Paglostau žirgą ir susirišus tvirčiau plakus, išsivedu žirgą laukan.

Po gero pusvalanduko grįžtame iš laukų patenkinti ir ramūs. Jaučiuosi atsigavusi ir vėl noriu joti. Ryžas taip pat atrodo patenkintas šendienos treniruote. Pagiriu jį ir nuėmus ''kamanas'', duodu jam duonos gabalėlį ir obuoliuką. Šis pasidžiaugia ir palaižo man rankas pabaigęs gardumynus.
-Čiau, katinėli. Tikiuosi, greit susitiksim. 69646 - Atsisveikinu sus savo brangučiu ir uždariusi gardo duris, palieku jį ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Pir. 06 11, 2012 12:11 pm

Po ilgų atostogų bei sunkių mokslų, atkeliauju savo mylimomis ir išsiilgusiomis akutėmis papuoštomis arklidėmis.
-Sveiki, mielieji, - Pro šoną eidama pakibinu kiekvieną savo žirgelį.- kaip aš jūsų pasiilgau. :*
Priėjusi ryžo gardą, sustoju.
-Katinėli, kaip laikaisi? liudi - įlekiu į gardą ir apkabinu jį. Eržilas priglunda prie manęs ir suprunkščia, aš suvirpu. Nusišypsojusi, trykštant ašaroms, nusišluostau jas ir pasiimu šepetį, tuo tarpu eržilas mane sekioja kiekviename žingsnyje. Išvalau dulkes ir kanopas. Baigusi greitai apsivalyti, atsinešu kamanas su paprastais žąslais ir pakamanoju Romanovą. Uždedu pobalnį ir balną, veržteliu pavaržą.
-Eime, truputį pajudėsim,- pakalbinu žirgą ir išsivedu į aikštę.

Po lengvos treniruotės grįžtame ir sustabdžiusi žirgą prie gardo, nubalnoju. Nusinešu inventorių į balninę ir grįžusi, pavaišinu savo pupcelį morkyte.
-Skanaus, saulyti. Eime, nusiplausim kojytes.- Kalbinu žirgą dėdama kantarą ir išsivedu iki prausyklos. Po to nuvedu ir iki vakaro palieku levadoje.
*** VAKARE PARVEDA GRŪMĖ.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Sk. 07 01, 2012 7:54 am

-Romii, Pakalbinu savo ryžulį, eidama iki gardo po dešine. Pravėrus duris susiduriu akis į akį su žvaliu bei guviu snukučiu. Pakasau jam snukulį ir su šepečiu prasigrūdus pro jį imu jį valyti. Šis garsiai prunkšteli ir ima laižyti sieną. Pavaišinu jį iš kišenės išimta morkyte ir tęsiu darbą. Baigusi valyti dulkes, pasiimu kanopų krapštuką ir iškrapštau kanopas. Prašukavusi karčius su uodega, uždedu žirgui priekines apsaugas ir pobalnį. Nueinu iki balninės atsinešti balno ir kamanų. Grįžusi prie garo randu Romanovą išėjusį iš gardo ir stovintį prie kaimyno.
-eedaryk taip daugiau, - sudrausminu žirgą padėjusi balną. Uždedu kamanas, kad nepabėgtų ir tada jau dedu balną su paminkštinimu. Veržteliu pavaržą ir pasiėmusi stekutį, švelniai trukteliu žirgą už pavadžio eiti su manimi.

-------

Po treniruotės grįžtame ir aš jį nubalnoju. Paglostau drėgną jo kaklą nešdama balną su kamanom į balninę. Grįžusi nuimu apsaugas, pakabinu jas ant balno durų ir uždėjusi ryžui kantarą išsivedu iki prausyklos atsigaivinti. Ten jį nuprausiu po ''dušu'' ir trumpam išedu į levadą atsigauti ir nudžiūti. Po valandos nueinu jo parsivesti. Parsivedus nuimu kantarą ir pavaišinu jį morkyte, šis skaniai jau sutriauškia ir palaižo rankas.
-Iki, mažiau. -atsisveikinu ir uždarius gardo duris, palieku rudas akytes mane palydint.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Antr. 07 31, 2012 7:05 pm

Priėjus prie mylimiausijo Ryžo gardo, pabeldžiu į grotas ir prieš mane pakyla ryžas snukis su lauku.
-Sveikas, mažyli, - pasisveikinu su žirgu jam suprunkškus ir prikišus nosį prie gardo durų. - pasiilgau tavęs, eisim padirbėti. ;)- pakšteliu į nosiuką ir praveriu gardo duris. Žirgas miklai prisisuka prie manęs ir ima laižuti rankas, nusišypsau ir pasijuntu laukama kaip namie. Pasiėmusi šepečius išsivalau eržilą ir jam linksmai kinkuojant į viršų galvą išsivalau kūną ir einu toliau: pasiimu kanopų krapštuką ir suku priekinės dešinės kojos link. Žirgas pamatęs ginklą mano rankose paskelia koją ir laukia, kol prieisiu.
-Ai šaunuolis 248344 , - pagiriu žirgą. Paimu kanopą ir išvalau. Tris likusias jis taip pat puikiai duoda. Paglostau praeidama jo kaklą ir iššukuoju karčius su uodega. Uždedu apsaugas ir pobalnį. Žirgas mane stebi su nekantrumu. Uždedu ant pobalnio gelį ir tada švelniai užkeliu balną. Žirgas suvirpa man uždėjus balną, o aš krūpteliu. Jau seniai nemačiau jo tokio užsidegusio darbui.
-Geeras pyragėlis 731711 - pagiriu eržilą kamanodama, kai jis ''čiumpa'' žąslus į dantis. Pasiimu šalmą su stekučiu ir užsimetu ant pečių liemenę. Truktenu už pavaduko ir mes pajudame konkūrinės aikštės link.

Po treniruotės grįžtame kiek pavargę, tačiau manau abu patenkinti. Pagiriu savo keksiuką ir lengvai numu balną jam nuo nugaros. Pakabinu jį ant laikiklio ir nuimu pobalnį su geliu. Nusegu apsaugas nuo visų keturių kojų ir įsivedu žirgą gardan, ten nuimu kamanas.
-Šaunuolis šian buvai, mažyti. pagiriu žirgą patenkinta rezultatu. Nuimu kamanas ir pavaišinu dviem cukraus gabaliukais. Žirgas pasidžiaugia šiuo saldžiu skanėstu ir skania sučepsi jį. Paglostau jo vis dar rėgną kaklą ir išsinešu inventorių į balninę, nes manęs dar laukia keli žirgeliai.
-Čiau, keksiuk 419799 ,- atsisveikinu su žirgu rinkdamasi daiktus ir patraukiu balninės link.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Sk. 09 23, 2012 1:26 pm

Nešina morkyčių maišeliu, keliauju tiesiai prie Romanov'o gardo.
-Sveikas, mažyytii 435638 , kaip pasiilgau. - pripuolus su braškančiu maišeliu gardan išgasdinu žirgą ir šis įsitempa man liuoktelėjus jam prie kaklo. Ašaroms besikaupiant ištraukiu didelę morką ir pavaišinu ja ryžą. Šis triaukšdamas morką garsiai šnopuoja, o aš jausmams nuslūgus pridėdu ant šieniuko krūvelės ir gabalėliais sulaužau dar vieną morką. Žirgui baigus kramtyti pastarąją, duodu rankose turimus gabalėlius. Apmastau, ką šiandien norėčiau nuveikti, arba ką reikėtų. Baigęs morkas, Romanovas baksnoja mane prašydamas dar, tačiau aš tik susuku jas į maišelį ir įsikišu į kišenę. Pasiimu iš dėžės šepečius ir pravalau žirgą. Uždedu kantariuką ir pasiemusi korą, prisegu jį ir išsivedu į maniežą.

Po pasilakstymo grįžtame gardan, nuimu jam kantariuką. Šis atsidusta ir pažvelgia į mane, o aš nusišypsojusiu subraškinu maišiuką kišenėje. Akytės staiga atgyja ir jis gugendamas prieina arčiau. Paglostau jo nosytę ir duodu dvi morkytes. Palieku savo džiaugsmą jas doroti.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Št. 10 06, 2012 2:20 pm

Pasišokinėdama atkeliauju pas savo mylimiausiąjį Romanov'ą.
-Sveiks, zuikeli. 419799 -Pačiulbu jam ateidama. Žirgas mane išgirdęs sugugena ir nerimsta garde.Vos pasiekus gardą, praveriu duris ir šis pasitikdamas lyžteli man skruostą. Susiraukiu nuo netikėto bučinio ir pasisukus šonan rankove nuvalau gličias seiles.
-Eik jau tu, tiurliau. yeah -nusijuokiu glostydama jo snukutį. Paskubop prasivalau žirgą ir uždedu apsaugas. Atsinešusi balnelį su parišimais, pasikamanoju žirgą ir veržtelėjus uždėtą balnelį, pasiimu botagą ir parišimus ir prissegusi koru, išsivedu žirgą į lauką pravaikyti.

Grįžtame po lenvo pravaikymo namučio. Ryžiu gyvibingas, bet kiek aprimęs. Nusprendusi, jog nieko blogo, jei dar ir į levadą išmesiu, nuimu balnelį, kamanas pakeičiu kantariuku ir nubintavusi kojas su štrihu nusivedu žirgą į levadą.
**
Prieš važiuodama namo apie septintą parsivedu žirgą. Nuėmusi kantarą, pavaišinu duonos riekele ir palieku ilsėtis.
-Čiau, mano meile. 69646
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Kv. 10 25, 2012 3:12 pm

Atkeliauju ir vėl pas savo Ryžiuką trumpam jį pamiršus. Mokslai taip spaudžia galvą, kad radus laisvo laiko ir vėl atvšlepsiu pas jį.
-Sveeiikas, katiniuk. Kaip ryžutis gyvuoja? 731711 - pamačius savo rudą pyragėlį apsikabinu jį. Eržilas šiltai sugugena ir ima kandžioti mano kapišoną. Paglostau jį ir nukeliauju patikrinti jo kojų. Šios visos vėsios, tad patenkinta atsitiesiu ir paburbėjus dėl skaudamos nugaros pasiimu šepečius ir išsivalau mažiuką. Baigusi, uždedu apsaugas ir atsinešusi inventorių, pasibalnoju ryžuką ir išsivedu į aikštę.

Po treniruotės parsivedu draugytį namo ir nusbalnojus leidžiu jam įeiti į gardą. Tada pavaišinu arbūzo žievelėmis, kas jam labai patinka, todėl jis godžiai jas sušlamštęs prilimpa prie manęs prašydamas dar. Tačiau parodžius tuščią maišiuką, pakšteliu jam į nosiuką ir nešina daiktais patraukiu balninės link.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Kv. 10 25, 2012 5:48 pm

Nusprendusi jam suteikti šansą palakstyt su chebra, atlekiu ir uždėjusi kantarą ir apsaugas, dar kartą išvedu jį į maniežą.

Grįžus po valandos nuimu nagafkes, kantarą ir dabar jau palieku savo katuką ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Sk. 10 28, 2012 4:53 pm

Atlekiu tekina pas Romanovą. Šiandien nenoriu rimto darbo, todėl pasekmadieniausim. :)
-Sveikas, katuk! -paučiuoju jam į nosiuką. -Lekiam į maniežą.
Greitai jį prasivalau ir uždedu kamanas ir apsaugas, pasiimu kordą. Tuo tarpu jsi dar nugriebia kelis kasnius šieno ir išeina paskui mane.

Grįžtame namo, nuimu apsaugas ir kamanas. Žirgas atrodo vis dar energingas.
-Nam, žavuoli, dar nenusibaigei, a? :D
Pavaišinu jį morkyte ir paglosčiusi nosiuką atsisveikinu.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Antr. 10 30, 2012 9:11 am

Rytui praaušus atkeliauju į savo brangiausiojo Romanov'o gardą. Žirgas mane pamatęs, nenustygsta vietoje.
-Sveikas, pyragėli. Kaip mano eržils laikosi? woohoo - pasidžiaugiu juo užėjus į gardą. Žirgas suguguoja ir meiliai pasitrynęs, lyžteli man skruostą.
-Oj tu seiliau :DD ,- nusijuokiu ir striukės rankove nusišluostau jo seiles. Iš kišenės ištraukiu duonos riekelę ir ja pavaišinu žirgą Šis skaniai ją sukremta ir lenda dar. Pastumiu jį atgal ir iš dėžės išsiimu minkštą šepetį ir guminį. Eidama per visą jo kųną, švarinu dulkes ir sulipimus. Žirgas retkarčiais ima gremžti sienas iš malonumo.
Taip išsivalę kūną, išsivalom švariai ir kanopas. Žirgas nenustygsta vietoje ir toliau, tuo tarpu aš šiandien užsidegu noru šokti. Vos išvalius kanopas, griebiu šukuoti karčius ir uodegą. Baigus, nulekiu tekina iki balninės ir atsinešusi balną ir kamanas, iš dėžės ištraukiu apsaugas. Pasilenkus visas keturias uždedu, nepamirštu ir kaliošų. Sutvarkius kojas, griebiu balną ir uždėjus pobalnį ir kailinį paminkštinimą, uždedu jį ir paveržus pavaržą, pasikamanoju žirgą ir išsivedu į maniežą.

'*'
Po šokimo manieže grįžtame į arklides. Eidami matom žirgus valgant pietus, tad pyragėlis ima trypti ir nerimsdamas lekia gardan. Truktelėjus pavadžiu, paprašau jo dar nelėkti ir nusivedus prie gardo, atveržiu pavaržą ir nuimu kamanas. Žirgas mikliai šauna gardan ir ima kimšti avižas, tuo trpu aš nubalnoju jį ir nuimu apsaugas su kaliošais. Žirgas ramiai baiginėja pietus, o aš tuo tarpu nusinešu inventorių į balninę ir grįžusi, įmetu prie avižų duonos riekę ir užmetus jam dekutį, palieku ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Tr. 11 07, 2012 5:31 pm

Šiandieną jau sutemus atkeliauju pas Romanov'ą. Įėjus pasisveikinu kleckiuką pabučiuodama ir davus morkytę, pakalbinu.
-Ahoy, my friend. 248344 ,- pasiglaustau ir aš prie jo. Eržilas sugugena ir gavęs morką, ima ją triaukšti ir prašyti dar. -Nee, užteks kolkas. Baigusi žaisti, pasiimu šepečius ir dailiai išvalius kūną, iškrapštau kanpoėles ir iššukuoju karčius su uodegike. Paglostau ryžiuką ir nubėgus iki balninės, atsinešu balną su kamanom ir pasibalnojus žirgių, išsivedu jį į maniežą.

"*"

Grįžtame po treniruotės. Žirgas ramiai sustoja prie gardo, o aš, greitai jį nubalnojus, leidžiu ajm įeiti ir nunešu inventorių iki balninės. Grįžusi duodu jam dar dvi morkas ir uždėjus poponiuką, palieku ilsėtis.
-Čiau, mažiuk. 69646
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Št. 11 17, 2012 9:32 pm

Trumpam užsukusi į arklides, užlekiu pas Romanovą į gardą.
-Sveikas, katiniuk. liudi -Pakalbinu savo mylimiausiąjį. Šis sukarpo ausytėmis ir išsiilgęs lyžteli man rankas. Prisiglaudžiu prie jo ir uždėjus kantariuką, prisegu virve ir išvedu į maniežą apibėgti porą ratų.

"*"

Grįžtame namo. Žirgas išsilakstęs ramiai įeina gardan ir ima kramsnoti, kaip visada. Nuimu kantarą ir pavaišinus žirgių morkyte ir bučkiu, palieku išsimiegoti. :3
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    Kv. 01 03, 2013 5:34 pm

Atkeliauju pas savo mažiuką ryžiuką. Romanovas mane pamatęs suguguoja ir ateina pasisveikinti.
-Sveikas katinyti, kaip gyvuoji? 248344 ,- išsiilgusiomis akimis žiūriu į žirgą ir degu noru greičiau užsikeberiot ant jo nugaros. Greitom jį prasivalius, atsinešu balną ir kamanas. Uždėjusi apsaugas užsegu ir kaliošus. Žirgas nekantriai laukia balno. Paglostau jį ir atsinešusi balną su pobalniu uždedu ant nugaros ir veržteliu pavaržą. Pasikamanojusi jį užsisegu šalmą ir pasiėmusi stekutį, užmetu poponą ir mes patraukiame maniežo link.

Grįžtame po treniruotės kiek išsekę, nes juk vis dėl to nedirbom ilgai. Sustabdžiusi žirgą prie gardo nusibalnoju ir įvedu gardan. Ten nuėmusi kamanas leidžiu jam atsigerti. Jis godžiai atsigeria ir man nuėmus apsaugas, pasiprašo morkų.
-Na gerai jau gerai, nusipelnei katyti yeah ,- nusišypsau ir iš dėžės išėmusi morką duodu ją žirgui. Šis kruopščiai ją sukramto ir lyžteli man rankas. Susirinkusi daiktus nusinešu juos į balninę ir grįžusi prie žirgo atsisveikinu ir patraukiu arklide.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Romanov II    

Atgal į viršų Go down

Romanov II
Atgal į viršų 
Puslapis 11